Meklēt vakances:

Amata nosaukums:
Pārdošanas atbalsta speciālists (uz nepilnu darba laiku)
Darba devējs:
Publikācijas beigu datums:
2012. gada 15. oktobrī
Vakances apraksts:
Savu CV un pieteikuma vēstuli sūti uz e-pastu darbs@aldaris.lv līdz 07.10.2012. Papildu informācija pa tālr. 6 7023 333. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.
Kandidātam
Prasības kandidātam:
-Operativitāte un precizitāte darbu izpildē;
-Pieredze darbā ar datu bāzēm, spēja strādāt ar lielu datu apjomu;
-Teicamas analītiskās spējas;
-Izcilas prasmes darbā ar datoru (īpaši MS Excel);
-Vismaz 1.līmeņa augstākā izglītība (vēlams ekonomikas jomā); var būt students;
-Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
-Vēlamas zināšanas un pieredze darbā ar SAP sistēmu
Darba pienākumi:
-Ievadīt pārdošanas veicināšanas akcijas cenas SAP sistēmā;
-Kontrolēt akcijas cenas saskaņā ar vadlīnijām;
-Reģistrēt akcijas cenas atlaižu reģistrā;
atjaunot produktu cenu lapas;
-Ievadīt klientu līgumu atlaides SAP sistēmā;
-Operatīvi koordinēt informācijas apriti savā atbildības sfērā;
-Strādāt ar vairākām programmām & datu bāzēm.
Piedāvājam kandidātam:
-Dinamisku un starptautisku darba vidi;
-Konkurētspējīgu atalgojumu, profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
-Draudzīgus , atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
-Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
Par vakanci
Darba uzsākšanas datums:
Pēc iespējas ātrāk
Slodze:
1/2
Darba vietas adrese:
Tvaika iela 44
Rīga