« atpakaļ

Creative Mobile, SIA

Apraksts
Uzņēmuma apraksts
31574_1
Pārstāvētās profesijas un amati
• Programmēšanas darbu vadītājs
• Dizaineris
• Programmētājs
• User-interface speciālists
• Lietotāju atbalsta speciālists
• 3D vizuālizāciju modelētājs
• Uzņēmējdarbības vadītājs
• Copywriter
• Projektu vadītājs
Darbinieku skaits
1 - 15

Creative Mobile izstrādā un pārdod mācību līdzekļus mobilajiem telefoniem un dažādus pašpilnveidošanās produktus internetā, administrē interneta portālus, veic sarežģītu datorsistēmu un maksājumu sistēmu izstrādi, kā arī veido dažādus radošos IT risinājumus saviem klientiem Latvijā, Somijā, ASV un Vācijā - datorspēles, pārdošanas lapas, digitālos mārketinga projektus, sabiedrības līdzdalības platformas u.c.

Viens no uzņēmuma lepnumiem ir pašu izauklētais projekts - ģeosociālais tīmeklis GoMap, kas nesen ieguva prestižo ASV žurnālistikas centra Knight Foundation investīciju 250 000 ASV dolāru apjomā.

Karjera
Karjeras iespējas
31574_3

Jauna vakance programmētājam:

Meklējam aktīvu, radošu, komunikablu un atbildīgu personību ar interesi par tehnoloģijām, interneta produktiem, dizainu un mārketingu, kurš vienmēr vēlas sasniegt vairāk un gatavs sevi nemitīgi pilnveidot un uzlabot savus darba rezultātus. Programmētājam jāspēj efektīvi komunicēt ar klientiem, dizaineriem, vadītājiem latviešu un angļu valodās un jāspēj panākt lielisku rezultātu savu darbu rezultātu, plānojot laiku, tieši un personīgi uzņemoties atbildību par kvalitāti un termiņiem. Mums ļoti patīk JAVA, taču pie mums ir cieņā arī PHP un Ruby meistari. Mums patīk precizitātes un aizrautības sakausējums ar vēlēšanos un gatavību sasniegt virsotnes, par ko citi pat nesapņo. Mums patīk daudz maksāt par iespaidīgiem darba rezultātiem. Mums patīk programmētāji, kuri var izveidot lietotāja saskarni tā, lai David Pogue to minētu kā best-practice savās prezentācijās.

Kļūsti par mūsu komandas biedru, izbaudi aizraujošu darbu Rīgā - klusajā centrā, labu algu un savu profesionālo izaugsmi ar plašu rezonansi Latvijā un starptautiskajā IT sabiedrībā.

Kas Tev jādara?
Uzraksti mums par sevi reklamējošu aprakstu (tā lai mēs gribētu Tev piezvanīt un dot konkursa uzdevumu) un kopā ar portfolio un CV atsūti uz hi@creo.mobi ar subject PROGRAMMETAJA VAKANCE

Veiksmes stāsts
Veiksmes stāsts
31574_5

Pelnīs miljonus Latvijai

LIAA
24. novembris 2010 10:52

Viens no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu rīkotā biznesa ideju konkursa Ideju kauss līdzšinējiem laureātiem Kristofs Blaus no idejas par apmācības programmu mobilajiem telefoniem ir nonācis līdz perspektīvam radošajam IT uzņēmumam Creative Mobile.

Līdz idejai par ceļu satiksmes mācību programmas izveides mobilajos telefonos Kristofs nonāca, mācoties autoskolā un meklējot iespējas apgūt ceļu satiksmes noteikumus telefonā. Secinot, ka tirgū nav atbilstoša piedāvājuma, Kristofs nolēma šo ideju īstenot pats.

Pēc veiksmīga starta 2007. gada Ideju kausā viņš ķērās pie tālākas idejas attīstīšanas, sākot darbu pie līdz pat šim brīdim lielākā sava biznesa projekta - Creative Mobile, kurš nu jau izaudzis līdz nopietnam radošajam IT uzņēmumam.

Sākotnēji Kristofs darbojās viens pats, bet, uzņēmumam attīstoties, vajadzēja meklēt palīgspēkus, un pašlaik Creative Mobile komandā jau strādā vairāk nekā desmit darbinieku, turklāt Kristofs ir pārliecināts, ka uzņēmums vēl augs un attīstīsies.

Arī piedāvātais pakalpojumu klāsts ir mainījies. Pašlaik Creative Mobile izstrādā un pārdod mācību līdzekļus mobilajiem telefoniem un dažādus pašpilnveidošanās produktus internetā, administrē interneta portālus, veic sarežģītu datorsistēmu un maksājumu sistēmu izstrādi, kā arī veido dažādus radošos IT risinājumus saviem klientiem - datorspēles, pārdošanas lapas, digitālos reklāmas projektus u.c.

Viens no uzņēmuma lepnumiem ir pašu izauklētais projekts - ģeosociālais tīmeklis GoMap, kas nesen ieguva prestižo ASV žurnālistikas centra Knight Foundation investīciju 250 000 ASV dolāru apjomā. Kristofs plāno, ka ar GoMap varētu izvērsties visā pasaulē un pelnīt miljonus.