« atpakaļ

Juridiskais birojs "SOLUTION 4"

Apraksts
Uzņēmuma apraksts
30693_1
Pārstāvētās profesijas un amati
- Vadošais partneris - Jurists
- Jurists
- Jurista palīgs
Darbinieku skaits
1 - 15

 Juridiskais birojs „SOLUTION 4" dibināts 2007.gada novembrī un ir sekmīgi attīstījies juridisko pakalpojumu biznesā.

Juridiskais birojs "SOLUTION 4" specializējas civillietās, komerctiesībās, parādu piedziņās un maksātnespējas lietās, kā arī citās jomās. Birojam ir nozīmīga prakse visdažādāko jomu juridisko personu un arī fizisko personu apkalpošanā, to interešu pārstāvībā tiesās, tiesiskajās attiecībās un biznesa projektos.

Birojam ir ievērojama pieredze civillietās, civiltiesisko darījumu sakārtošanā, komerctiesībās un parādu piedziņas -maksātnespējas lietās. Birojam ir pieredze arī nekustamo īpašumu lietās: mantojumi, kopīpašnieku strīdi, nomas un īres līgumi, kā arī pieredze investīciju piesaistē un dažādu projektu attīstīšanas jautājumos.

Birojam ir laba sadarbība ar visdažādāko jomu speciālistiem - gan juristiem, gan zvērinātiem advokātiem, gan notāriem, gan maksātnespējas administratoriem un zvērinātiem tiesu izpildītājiem.

Biroja galvenais mērķis - būt labākajiem juridiskajā pakalpojumu tirgū, lai ikviens klients, kurš būtu atnācis pie mums, būtu vienmēr apmierināts un atgrieztos atkal.

Šobrīd birojs attīsta "vienas pieturas punkta" stratēģiju, lai nodrošinātu saviem klientiem pakalpojumu kompleksu, kas atbilstu visdažādāko uzņēmēju vēlmēm un ļautu viena biroja ietvaros atrisināt gandrīz visus ar uzņēmuma komercdarbību saistītos jautājumus, tāpēc šobrīd Juridiskais birojs "SOLUTION 4" piedāvā ne vien kompleksos juridiskos pakalpojumus, bet arī ļoti specifisku juridisko jautājumu risināšanu, darba aizsardzības pakalpojumu klāstu un juridisko dokumentu tulkošanas pakalpojumus.

Prakse
Prakses virzieni
30693_2

 Juridiskais birojs "SOLUTION 4" meklē juristu praktikantu, kuram būtu iespējas mācīties pie mums visdažādākajās civiltiesiskajās, komerctiesiskajās, maksātnespēju, parādu piedziņas un citu jomu lietās, kā arī asistēt vadošajam partnerim-juristam ikdienas darbos, tiesvedību dokumentu sagatavošanā.

Izcilas un sekmīgas prakses iziešanas gadījumā piedāvāsim darbu Juridiskajā birojā "SOLUTION 4"

Profesijas
Profesijas

Jurists juridiskajā birojā strādā pie visdažādākajiem juridiskā rakstura darbiem, apkalpojot un sniedzot konsultācijas un to risinājumus, gan fiziskajām, gan juridiskajām personām (uzņēmumiem). Jurista darbs ir radošs, atbildīgs un personisks, jo ir viena no lielākajām uzticības personām klientam.