« atpakaļ

Volvo Truck Latvia, SIA

Apraksts
Uzņēmuma apraksts
4874_1
Pārstāvētās profesijas un amati
Mehāniķi, servisa pieņēmēji, kravas auto pārdevēji
Darbinieku skaits
101 - 200

SIA „Volvo Truck Latvia" ir oficiālais Volvo Truck Corporation dīleris Latvijā. Uzņēmums piedāvā iegādāties jaunus un lietotus Volvo kravas automobiļus, veikt automobiļu apkopi un remontu, kā arī iegādāties rezerves daļas. Volvo Truck piedāvā kravas automobiļus sākot no vidējas (12 t) un beidzot ar lielu (virs 16 t) kravnesību, kā arī attīstītu vispasaules dīleru un 2300 remonta centru tīklu vairāk kā 140 valstīs.

SIA Volvo Truck Latvia filiāles un servisi atrodas Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Daugavpilī.

2011. gadā uzņēmums svin savu 15 gadu darbības Latvijā jubileju.

Prakse
Prakses virzieni

Piedāvājam praksi automehāniķu un autoelektriķu specialitāšu audzēkņiem. 

Karjera
Karjeras iespējas

 

Stipendijas
Stipendijas

Volvo Truck Latvia nodrošina ikmēneša stipendiju labākajiem Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma profesionālās vidusskolas  automehāniķu specialiātes audzēkņiem.

Volvo Truck Latvia nodrošina ikmēneša stipendiju audzēkņiem un studentiem mācību prakses laikā.

Profesijas
Profesijas

76_small
Kravas automašīnu un autobusu diagnostika, remonts un apkope atbilstoši Vovo Trucks tehnoloģijām un standartiem. Svarīga darba sastāvdaļa ir profesionālā apmācība un tehniskās literatūras apguve, lai nodrošinātu zināšanu atbilstību darbam ar arvien jauniem produktiem un tehnoloģijām. Iesakam padziļināti apgūt tehniskos priekšmetus, īpašu vērību veltot mehatronikai, attīstīt saskarsmes un sadarbības prasmes veiksmīgam nākotnes darbam komandā.

77_small
Volvo kravas automašīnu aktīva pārdošana, kas praksē nozīmē veselu pienākumu virkni. Pārdevējiem jābūt informētiem par norisēm autotransporta tirgū, konkurentu un klientu aktivitātēm. Jāuztur labas sadarbības attiecības ar esošajiem klientiem un jāpiesaista jauni klienti. Pamatajoties uz klientu vajadzībām, jāizstrādā pardošanas piedāvājumi, jāvienojas par darījumiem, jāveic pasutījums automašīnas ražošanai un jānodrošina tā savlaicīga piegāde klientam. Iesakam pilnveidot savas tehniskās zināšanas, attīstīt komunikācijas un argumentāciju.

78_small
Servisa darbu plānošana un darba plūsmas organizēšana; klientu automašīnu pieņemšana remontamvaitehniskajaiapkopei, darbu nodošana servisa maiņu vadītājiem, remonta tāmes izveide un saskaņošana, transporta līdzekļa nodošana klientam pēc darbu pabeigšanas. Klientu apkalopošanas speciālists darbojas kā starpieks starp klientu un servisa personālu, nepieciešamības gadījumā veic arī maiņas vadītāja funkcijas un pārdod rezerves daļas. Iesakam pilnveidot savas tehniskās zināšanas, attīstīt komunikācijas un argumentācijas prasmes, apgūt svešvalodas.