« atpakaļ

Rīgas Tirdzniecības tehnikums

Apraksts
Apraksts
914_1

 Rīgas Tirdzniecības tehnikums (RTT) ir profesionālās vidējās izglītības iestāde.

Mācības RTT tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem.

Mācoties RTT, izglītojamie iegūst profesionālo vidējo izglītību, tādēļ absolventi var turpināt mācības koledžas līmeņa programmās vai jebkurā augstskolā.

Visas RTT īstenojamās izglītības programmas ir licencētas un akreditētas.

Studijas
16_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 1589 skatījumi
15_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 1864 skatījumi
14_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 2220 skatījumi
13_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 4714 skatījumi
Kopmītnes
Kopmītnes

 Rīgas Tirdzniecības tehnikumam nav dienesta viesnīcas, taču, iespēju robežās, savus izglītojamos iekārtojam citu izglītības iestāžu dienesta viesnīcās.

Stipendijas
Stipendijas
914_4

 Rīgas Tirdzniecības tehnikumā katram izglītojamajam tiek piešķirta vidējā stipendija Ls 20,00 apmērā, taču tā var būt arī augstāka (līdz pat Ls 50,00) vai zemāka (minimums Ls 7,00) - atkarīgs no izglītojamā sekmēm mācībās, kavējumiem, aktivitātes.

Apmaiņas programmas
Apmaiņas programmas
914_5

 Veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar Porvoo Komerckoledžu (Porvoo Commercial College) Somijā. Katru gadu tiek realizēti kopīgi projekti, kuru ietvaros gan izglītojamajiem, gan pedagogiem ir iespēja piedalīties apmaiņas braucienos.

Atsauksmes
75639
Madara Strazda
Laba un pārdomāta studiju programma, ko mācīties pēc pamatskolas beigšanas. Profesionāli pasniedzēji, kas ne tikai ir mācījušies teorētiski, bet pārbaudījuši kā tas darbojas reāli, līdz ar to arī mums vairāk varēja pastāstīt kā visas ar reklāmu saistošās lietas notiek praktiski. Prasības bija stingas, bet izpildāmas. Patreiz mācoties augstskolas pēdējā kursā saprotu, ka šīs skolas absolvēšana man ir devusi nopietnu zināšanu kopumu, ar kuru esmu konkurētspējīgāks darbinieks savā jomā. Noteikti iesaku šo skolu kā labāko!
65883
Kristers Ščerbakovs
Šis tehnikums mani ieintriģēja, jo tirdzniecības nozare man ir ļoti tuva. Atnākot uz tehnikumu, sapratu, ka skolotāji tiešām ir ļoti jauki. Skolas telpas ir ļoti mājīgas. Vislabākais ir tas, ka beidzot šo tehnikumu es iegūstu trešo kvalifikācijas līmeni un protams arī vidējo izglītību, tātad es pēc tehnikuma beigšanas varu iet strādāt atbilstošā amatā, bet varu arī turpināt mācīties. Ļoti pozitīvi ir tas, ka 2., 3. un 4. kursa laikā ir prakse, tādēļ meklējot darbu neradīsies problēmas par darba pieredzi. Tik tiešām visiem vēlos ieteikt nākt mācīties uz Rīgas Tirdzniecības tehnikumu, to jūs noteikti nenožēlosiet! Šobrīd mācos 3.kursā un ar nepaxietību gaidu 4.kursu, kad būs jānokārto kvalifikācijas eksāmens un skola būs pabeigta. Arī mana nākotnes profesija būs saistīta ar šo profesiju, tāpēc arī augstskolā tālāk mācīšos uzņēmējdarbību un tirdzniecību. Mēs Tevi gaidām RTT!
60929
Sandra Čakse
Plašs klāsts ar mūsdienīgām izglītībam programmām,labi pasniedzēji.
Profile-photo
Ksenija Lučina
Man ļoti atik šis tehnikums
10875
Diāna Ķerpe
Tiem, kuriem interesē sabiedriskās ēdināšanas nozare, patiešām iesaku RTT mācību programmu Restorānu pakalpojumu komerczinības. Šeit Jums iedos pamatīgu zināšanu bāzi, kas ļoti noderēs, ja turpināsiet studijas tālāk LLU, apgūstot Restorānu un viesnīcu vadītāja profesiju. Mācoties RTT, protams, ne jau vienmēr viss bija tā, kā gribējās, bet, absolvējot tehnikumu, sapratu, cik tur patiesībā bija forši! Pretimnākoši skolotāji, izpalīdzīgas un laipnas bibliotekāres, aktīva skolas sabiedriskā dzīve, nu jau arī izremontēta mācību virtuve. RTT ir mācību iestāde, kas nebeidz attīstīties un pilnveidoties. Man ir patiess prieks, ka esmu RTT absolvente!
34487
Juta Zarāne
4 gadi nu jau gandrīz galā, taču šis laiks tehnikumā viennozīmīgi ir vērtīgs un lielisks. Skolotāji tiešām lieliski, saprotoši, bet arī prasīgi. Rūpīgi seko līdzi tam, ko darām un pabiksta, ja kaut kas nav izdarīts. Jebkurā brīdī var saņemt palīdzību par jebkādu sasāpējušu jautājumu. Nenožēloju savu izvēli pēc 9. klases mācīties RTT, tā ir mana labākā izvēle. :)
48005
Ģertrūge Knaģe
skola ir laba tiem, kam ir mērķis un vēlēšanās dzīvē strādāt uzņēmejdarbības jomā, jo sagatavo labi pašus pamatus.