« atpakaļ

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

Apraksts
Apraksts
914_1

 Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola (RTPV) ir profesionālās vidējās izglītības iestāde.

Mācības RTPV tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem.

Mācoties RTPV, izglītojamie iegūst profesionālo vidējo izglītību, tādēļ absolventi var turpināt mācības koledžas līmeņa programmās vai jebkurā augstskolā.

Visas RTPV īstenojamās izglītības programmas ir licencētas un akreditētas.

Studijas
1620_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 107 skatījumi
Loģistikas darbinieks strādā mazā vai vidējā komersanta uzņēmumā, vai komersanta struktūr...
16_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 1671 skatījumi
Mācību laikā izglītojamie iegūst teorētiskās un praktiskās zināšanas uzņēmuma...
15_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 1972 skatījumi
Izglītojamie skolā apgūst teorētiskās un praktiskās zināšanas uzņēmuma darbības...
14_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 2367 skatījumi
Mācību laikā izglītojamie iegūst nepieciešamās teorētiskās un praktiskās zinā&sca...
13_small
4 gadi | 3. līmeņa prof. kvalifikācija | 4972 skatījumi
Lai nākotnē varētu veiksmīgi strādāt reklāmas jomā, izglītojamie iegūst zinā&scar...
Kopmītnes
Kopmītnes

 Rīgas Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai nav savas dienesta viesnīcas, taču ir izveidojusies sadarbība ar citu skolu dienesta viesnīcām un savus izglītojamos iekārtojam citu izglītības iestāžu dienesta viesnīcās.

Stipendijas
Stipendijas
914_4

 Rīgas Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā katram izglītojamajam tiek piešķirta vidējā stipendija EUR 14,23 apmērā, taču tā var būt arī augstāka vai zemāka (minimums EUR 10,00) - atkarīgs no izglītojamā sekmēm mācībās, kavējumiem, aktivitātes.

Ir iespēja saņemt ESF stipendiju no EUR 14,23 - 71,14 mēnesī.

Apmaiņas programmas
Apmaiņas programmas
914_5

 Veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar Porvoo Komerckoledžu (Porvoo Commercial College) Somijā. Katru gadu tiek realizēti kopīgi projekti, kuru ietvaros gan izglītojamajiem, gan pedagogiem ir iespēja piedalīties apmaiņas braucienos.

Atsauksmes
79482
Anita Rozenbauma
Labākā vieta, kur apgūt reklāmas mārketingu pie lieliskiem skolotājiem, lieliskā kolektīvā. Ir iespēja uzstāties dažādos pasākumos- vadot, dejojot, dziedot. Ir iespēja sevi pilnveidot dažādās jomās :))
75639
Madara Strazda
Laba un pārdomāta studiju programma, ko mācīties pēc pamatskolas beigšanas. Profesionāli pasniedzēji, kas ne tikai ir mācījušies teorētiski, bet pārbaudījuši kā tas darbojas reāli, līdz ar to arī mums vairāk varēja pastāstīt kā visas ar reklāmu saistošās lietas notiek praktiski. Prasības bija stingas, bet izpildāmas. Patreiz mācoties augstskolas pēdējā kursā saprotu, ka šīs skolas absolvēšana man ir devusi nopietnu zināšanu kopumu, ar kuru esmu konkurētspējīgāks darbinieks savā jomā. Noteikti iesaku šo skolu kā labāko!
65883
Kristers Ščerbakovs
Šis tehnikums mani ieintriģēja, jo tirdzniecības nozare man ir ļoti tuva. Atnākot uz tehnikumu, sapratu, ka skolotāji tiešām ir ļoti jauki. Skolas telpas ir ļoti mājīgas. Vislabākais ir tas, ka beidzot šo tehnikumu es iegūstu trešo kvalifikācijas līmeni un protams arī vidējo izglītību, tātad es pēc tehnikuma beigšanas varu iet strādāt atbilstošā amatā, bet varu arī turpināt mācīties. Ļoti pozitīvi ir tas, ka 2., 3. un 4. kursa laikā ir prakse, tādēļ meklējot darbu neradīsies problēmas par darba pieredzi. Tik tiešām visiem vēlos ieteikt nākt mācīties uz Rīgas Tirdzniecības tehnikumu, to jūs noteikti nenožēlosiet! Šobrīd mācos 3.kursā un ar nepaxietību gaidu 4.kursu, kad būs jānokārto kvalifikācijas eksāmens un skola būs pabeigta. Arī mana nākotnes profesija būs saistīta ar šo profesiju, tāpēc arī augstskolā tālāk mācīšos uzņēmējdarbību un tirdzniecību. Mēs Tevi gaidām RTT!
60929
Sandra Čakse
Plašs klāsts ar mūsdienīgām izglītībam programmām,labi pasniedzēji.
Profile-photo
Ksenija Lučina
Man ļoti atik šis tehnikums
10875
Diāna Ķerpe
Studiju programma: Restorānu pakalpojumi
Tiem, kuriem interesē sabiedriskās ēdināšanas nozare, patiešām iesaku RTT mācību programmu Restorānu pakalpojumu komerczinības. Šeit Jums iedos pamatīgu zināšanu bāzi, kas ļoti noderēs, ja turpināsiet studijas tālāk LLU, apgūstot Restorānu un viesnīcu vadītāja profesiju. Mācoties RTT, protams, ne jau vienmēr viss bija tā, kā gribējās, bet, absolvējot tehnikumu, sapratu, cik tur patiesībā bija forši! Pretimnākoši skolotāji, izpalīdzīgas un laipnas bibliotekāres, aktīva skolas sabiedriskā dzīve, nu jau arī izremontēta mācību virtuve. RTT ir mācību iestāde, kas nebeidz attīstīties un pilnveidoties. Man ir patiess prieks, ka esmu RTT absolvente!
34487
Juta Zarāne
4 gadi nu jau gandrīz galā, taču šis laiks tehnikumā viennozīmīgi ir vērtīgs un lielisks. Skolotāji tiešām lieliski, saprotoši, bet arī prasīgi. Rūpīgi seko līdzi tam, ko darām un pabiksta, ja kaut kas nav izdarīts. Jebkurā brīdī var saņemt palīdzību par jebkādu sasāpējušu jautājumu. Nenožēloju savu izvēli pēc 9. klases mācīties RTT, tā ir mana labākā izvēle. :)
48005
Ģertrūge Knaģe
skola ir laba tiem, kam ir mērķis un vēlēšanās dzīvē strādāt uzņēmejdarbības jomā, jo sagatavo labi pašus pamatus.